Σπουδαίο διπλό των Τρικάλων

Μια σπουδαία εκτός έδρας νίκη πέτυχε ο η ομάδα των Τρικάλων κερδίζοντας στο γήπεδο των Περιβολίων τα Χανιά με 2-1.

Τα γκολ της κυανέρυθρης ομάδας πέτυχαν στο τελευταίο 10′ του αγώνα και συγκεκριμένα στο 82′ λεπτό με κεφαλιά ο Σουλιώτης και 2′ αργότερα στο 84′ ο Αλμπάνης με σουτ. Και στα 2 γκολ προήλθαν από εξαιρετικές ασίστ του Παπαγεωργίου.

Τα Χανιά προηγήθηκαν στο σκορ στο 40′ λεπτό με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Διαμαντόπουλου και το σκορ αυτό έληξε το 1ο ημίχρονο.

Με 21 άτομα αποστολή αναχώρησε για Χανιά ο Α.Ο Τρίκαλα

Βρείτε το TV10.gr στο Google News! Live όλες οι εξελίξεις λεπτό προς λεπτό, με την υπογραφή του www.tv10.gr

Ακολουθήστε το TV10.gr  στο Facebookκαι μάθετε πρώτοι όλα τα νέα.

Ακολουθήστε το TV10.gr στο  Instagram και δείτε τις καλύτερες φωτογραφίες από τα Τρίκαλα, τη Θεσσαλία αλλά και από όλη την Ελλάδα.