Πρόγραμμα και διαιτησίες των Ερασιτεχνικών αναμετρήσεων

Φουλ δράση θα έχουμε αυτό το Σαββατοκύριακο στα Ερασιτεχνικά γήπεδα…

Φουλ δράση θα έχουμε αυτό το Σαββατοκύριακο στα Ερασιτεχνικά γήπεδα του νομού.
Συγκεκριμένα θα διεξαχθούν αναμετρήσεις για το πρωτάθλημα της Β’ ΕΠΣΤ που μπαίνει στην τελική του ευθεία, εκείνο της Β’ ΕΠΣΤ, τα αναπτυξιακά πρωταθλήματα Κ16 , όπου θα έχουμε τους δύο ημιτελικούς, Κ14, ενώ ξεκινάει σήμερα και το Κ12.

Το πρόγραμμα και οι διαιτησίες των αναμετρήσεων:

Κ 12 1ος Όμιλος ΩΡΑ 11:00
Μπαλκουρας Δήμητρα Α – Πύργος Α Μουστακας
Φλαμουλίου ΑΟΤ Α – Πορταικός Μανασης Μ
Σαραγιων ΑΕΚ Σαραγιων – Μετέωρα Παπαγεωργοπουλος
Αγ Μονής Αγ Μονή – Νεοχωρι Σταφυλας

Κ 12 2ος Όμιλος ΩΡΑ 11:00
Football Factory Ακ Αμπελακιων- Δήμητρα Β Μπαιρακταρης
Πύργου Πύργος Β – ΑΕΤ Αβρααμ
Φλαμουλίου ΑΟΤ Β – Οικουμενιος Παφης
Πυργετού Πυργετός – Ακαδημία 1 Βουτσελαςhttps://googleads.g.doubleclick.net/pagead/ads?client=ca-pub-1095260921404015&output=html&h=280&adk=2420861353&adf=1700743741&pi=t.aa~a.3375136358~i.9~rp.4&w=625&fwrn=4&fwrnh=100&lmt=1652463639&num_ads=1&rafmt=1&armr=3&sem=mc&pwprc=8143394402&psa=1&ad_type=text_image&format=625×280&url=https%3A%2F%2Ftrikalascore.gr%2Fprogramma-kai-diaitisies-ton-erasitechnikon-anametriseon-20%2F&fwr=0&pra=3&rh=157&rw=625&rpe=1&resp_fmts=3&wgl=1&fa=27&uach=WyJXaW5kb3dzIiwiMTAuMC4wIiwieDg2IiwiIiwiMTAxLjAuMTIxMC4zOSIsW10sbnVsbCxudWxsLCI2NCIsW1siIE5vdCBBO0JyYW5kIiwiOTkuMC4wLjAiXSxbIkNocm9taXVtIiwiMTAxLjAuMTIxMC4zOSJdLFsiTWljcm9zb2Z0IEVkZ2UiLCIxMDEuMC4xMjEwLjM5Il1dLGZhbHNlXQ..&dt=1652463639584&bpp=2&bdt=4933&idt=3&shv=r20220510&mjsv=m202205090101&ptt=9&saldr=aa&abxe=1&cookie=ID%3D5d03d52cc7b7753e-2298e9c437cd0009%3AT%3D1644258710%3ART%3D1644258710%3AS%3DALNI_MYozKo_5uZbC0pDF5ziLddka5wicQ&prev_fmts=0x0%2C1200x280%2C625x280&nras=3&correlator=2797253398012&frm=20&pv=1&ga_vid=1529670138.1644258707&ga_sid=1652463637&ga_hid=780992861&ga_fc=1&u_tz=180&u_his=3&u_h=720&u_w=1280&u_ah=680&u_aw=1280&u_cd=24&u_sd=1.5&dmc=4&adx=451&ady=2721&biw=1263&bih=609&scr_x=0&scr_y=533&eid=44759876%2C44759927%2C44759837%2C31065545%2C31067068%2C21066434%2C21065725&oid=2&psts=AGkb-H9-Tu-BzSXe0BWbyoV2m68ZGXQA-BXdOG0iJmcXJHixBe8d9Dyd6SIUVYDezH3giYmjh4laZmjeJd8TPo7b%2CAGkb-H8nwx5cam1zEQuzK0qHwgcfzcsEUk_5j4UvtbQ8DpCWCD67GJG_HdBWY7zrhFHqyOhminz2fsN5aAEz8RRL1g&pvsid=3794870891955083&pem=103&tmod=656272445&wsm=1&uas=3&nvt=1&ref=https%3A%2F%2Ftrikalascore.gr%2F&eae=0&fc=1408&brdim=0%2C0%2C0%2C0%2C1280%2C0%2C1280%2C680%2C1280%2C609&vis=1&rsz=%7C%7Cs%7C&abl=NS&fu=128&bc=31&ifi=5&uci=a!5&btvi=3&fsb=1&xpc=EdIHzjviVT&p=https%3A//trikalascore.gr&dtd=56

Κ16 ΩΡΑ 17:00
Μπαλκούρας Ακ Αμπελακιων – Πύργος Μανασης Μ Παφης – Κοντοκωστας
Πύργου Δήμητρα – ΑΟΤ Σταφυλας Παπαγεωργοπουλος – Μπαιρακταρης

Γ Ερασιτεχνική 1ος Όμιλος ΩΡΑ 17:00
Λιλής Λιλη – Αν. Μεγάρχης Μουστακας Ρατζας – Κατσογιαννος
Γ Ερασιτεχνική 2ος Όμιλος ΩΡΑ 17:00
Ακ. Τρικαλων-Πρωταθλητης 3-0αα
Μεγλ/ριου Πατουλια – Σερβωτά Αβρααμ Μαρκοπουλος – Καπερωνης

Κυριακή 15– 05 – 2022
Κ 14 ΩΡΑ 11:00
Πηγής ΑΕΤ – ΑΟΤ Αβρααμ Ρατζας
Αγ Κυριακής Ακαδημία 1 – Δήμητρα Μπαιρακταρης Κατσογιαννος
Μπαλκούρας Μεγαλ/ρι – Ακ Αμπελακιων Μανασης Μ Μαρκοπουλος
Πύργου Πύργος – Πρωταθλητής Παπαγεωργοπουλος Καπερωνης
Σαραγιων ΑΕΚ Σαραγιων – Φήκη Παφης Κουτσαγιας Ε

Β Ερασιτεχνική 1ος Όμιλος ΩΡΑ 17:00
Πετρωτού Πετρωτό – Ακαδημία 1 Κουτσαγιας Γ Μπαλας – Παφης
Καρυων Ακ Αμπελακιων – Οικουμενιος Κοντινος Παπαγεωργοπουλος – Αλεξοπουλος
Ζάρκου Ζάρκο – Αστερας Ανδριοπουλος Καπερωνης – Κατσογιαννος
Βασιλικής Βασιλική – Απόστολοι Δουλοπουλος Τατσιοπουλος – Αβρααμ

Β Ερασιτεχνική 2ος Όμιλος ΩΡΑ 17:00
Πρίνους Πρίνος – Ασπροβαλτος Πετσας Βουτσελας – Μπαιρακταρης
Παλαιομ/ρου Παλαιομ/ρο – Πηγη Ζησης Κοντονικας – Γαντζουλας
Κεφαλ/κου Κεφαλ/κος – Πιαλεία Μανασης Μ Ρατζας – Μαρκοπουλος
Δενδροχωρίου Δενδροχωρι – Φωτεινό Σταφυλας Γιαννετσος – Κοντοκωστας

Γ Ερασιτεχνική 1ος Όμιλος ΩΡΑ 17:00
Μεγαρχης Διαλεχτό – Μεγάρχη Μουστάκας Τζιοτζιος – Κωστηρας
Αν. Μεγάρχης – Φωτάδα 3-0αα
Βυτουμας – Λιλή 0-3αα

/trikalascore.gr/

Στην ίδια κατηγορία