Πρόγραμμα και διαιτησίες των Ερασιτεχνικών αναμετρήσεων

Επανεκκίνηση θα έχουμε το Σαββατοκύριακο στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα της Α’…

Επανεκκίνηση θα έχουμε το Σαββατοκύριακο στα ερασιτεχνικά πρωταθλήματα της Α’ και Β’ Ερασιτεχνικής.

Η ΕΠΣΤ ανακοίνωσε το πρόγραμμα και τις διαιτησίες των αγώνων του επόμενου διημέρου.

Αναλυτικά:

Σάββατο 29 /1 /22, 7η αγωνιστική
Α Ερασιτεχνική 1ος Όμιλος Ώρα 15:00

Μπάρα – Πυργετός Ζησης Ανδριοπουλος – Κουτσαγιας Ε
Σαράγια – Μεγαλοχωρι Σταφυλας Αλεξοπουλος – Βουτσελας
Δήμητρα – Ταξιάρχες Λεωνιδας Σ Τζανης – Παπαγεωργοπουλος
Ριζαριό – Πύργος Πετσας Καπερωνης Ν – Αποστολου
Διγενής-Καλύβια 3-0 α.α.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1 ΔΙΓΕΝΗΣ 23-8 18
2 ΠΥΡΓΟΣ 20-6 18
3 ΔΗΜΗΤΡΑ 15-2 16
4 ΠΥΡΓΕΤΟΣ 20-8 16
5 ΜΠΑΡΑ 9-12 10
6 ΣΑΡΑΓΙΑ 12-16 7
7 ΜΕΓΑΛΟΧΩΡΙ 7-19 5
8 ΡΙΖΑΡΙΟ 13-19 5
9 ΤΑΞΙΑΡΧΕΣ 9-17 5
10 ΚΑΛΥΒΙΑ – –

2ος Όμιλος Ώρα 15:00

Μετέωρα – ΑΕΤ Μανασης Λαφαζανης – Μααργιωλης
Αγ Μονή – Λυγαριά Δουλοπουλος Νταλουκας – Αβρααμ
Κεφαλ/σο – Κρ Βρύση Κουτσαγιας Παφης – Τασιοπουλος
Βαλτινό – Καστράκι Κοντινος Μπαλας – Μπαιρακταρης
Παραληθαίοι-Πορταϊκός 0-3 α.α.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1 ΜΕΤΕΩΡΑ 16-5 19
2 ΑΓΙΑ ΜΟΝΗ 12-5 14
3 ΛΥΓΑΡΙΑ 9-4 13
4 ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟ 10-9 10
5 ΠΟΡΤΑΪΚΟΣ 13-8 9
6 ΒΑΛΤΙΝΟ 9-11 9
7 ΚΡΥΑ ΒΡΥΣΗ 12-11 9
8 ΑΕΤ ΚΗΠΑΚΙΟΥ 6-9 7
9 ΚΑΣΤΡΑΚΙ 10-14 6
10 ΠΑΡΑΛΗΘΑΙΟΙ – –

Κυριακή 30/1/22 8η αγωνιστική
Β Ερασιτεχνική 1ος Όμιλος Ώρα 15:00

Αστερας – Οικουμενιος Ανδριοπουλος Μουστακας – Τζανης γ. Αγ. Κυριακής
Γλίνος – Ακαδημία1 Κοντινος Παπαγεωργοπουλος – Αλεξοπουλος
Απόστολοι – Ακ Αμπελακιων Κουτσαγιας Λαφαζανης – Βουτσελας
Βασιλική – Γριζάνο Πετσας Κουτσαγιας Ε – Μαρκοπουλος
Λόγγος-Πετρωτό 0-3 α.α.
ΑΕΚ Σαραγίων-Ζάρκο 0-3 α.α.

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1 ΑΚΑΔΗΜΙΑ1 26-9 18
2 ΓΡΙΖΑΝΟ 19-5 17
3 ΠΕΤΡΩΤΟ 22-5 17
4 ΑΓ. ΟΙΚΟΥΜΕΝΙΟΣ 20-6 16
5 ΓΛΙΝΟΣ 23-6 16
6 ΑΜΠΕΛΑΚΙΑ 17-8 15
7 ΑΓ. ΑΠΟΣΤΟΛΟΙ 12-16 9
8 ΖΑΡΚΟ 13-17 6
9 ΑΣΤΕΡΑΣ 7-30 6
10 ΒΑΣΙΛΙΚΗ 6-20 3
11 ΛΟΓΓΟΣ – –
12 ΑΕΚ ΣΑΡΑΓΙΩΝ – –

2ος Όμιλος Ώρα 15:00

Πρίνος – Ροπωτό Δουλοπουλος Παφης – Αβρααμ
Παλαιομ/ρο – Ασπροβαλτος Σταφυλας Μπαιρακταρης – Καπερωνης Ν
Δενδροχωρι – Πηγη Ζησης Μαργιωλης – Γαντζουλας
Χρυσομηλιά-Θεόπετρα 3-0 α.α.
Κεφ/κός-Γόμφοι 3-0 α.α.
Φωτεινό-Πιαλεία ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1 ΔΕΝΔΡΟΧΩΡΙ 28-1 21
2 ΠΡΙΝΟΣ 20-3 18
3 ΠΗΓΗ 21-5 16
4 ΑΣΠΡΟΒΑΛΤΟΣ 21-7 15
5 ΚΕΦΑΛ/ΚΟΣ 19-10 15
6 ΡΟΠΩΤΟ 14-11 12
7 ΠΑΛ/ΣΤΗΡΟ 11-15 10
8 ΦΩΤΕΙΝΟ 11-23 7
9 ΠΙΑΛΕΙΑ 7-23 6
10 ΧΡΥΣΟΜΗΛΙΑ 5-16 4
11 ΓΟΜΦΟΙ – –
12 ΘΕΟΠΕΤΡΑ –

trikalascore.gr

Στην ίδια κατηγορία