Αποτελέσματα-βαθμολογία Γ’ Εθνικής(14η αγωνιστική)

Τη διεξαγωγή κάποιων εκ των παιχνιδιών της 14ης αγωνιστικής είχαμε…

Τη διεξαγωγή κάποιων εκ των παιχνιδιών της 14ης αγωνιστικής είχαμε σήμερα για το πρωτάθλημα της SL2 , καθώς τα περισσότερα αναβλήθηκαν λόγω κορωνοιού.

Τα αποτελέσματα:

Α ΟΜΙΛΟΣ

Ολυμπιακός ΣΦΠ Β΄ – Α.Ο Καβάλα 2-2
Απόλλων Λάρισας – Αλμωπός Αριδαίας 1-1
Πανσερραϊκός – Θεσπρωτός 2-2
Βέροια – Πιερικός 4-1
ΑΕΛ – Νίκη Βόλου (17.00) / ERTSPORT
Ηρακλής – Α.Ο Ξάνθη ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
ΑΟ Τρίκαλα – Ολυμπιακός Βόλου ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
Απόλλων Πόντου – Αν Καρδίτσας ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
ΡΕΠΟ: ΠΑΟΚ Β΄

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1 ΒΕΡΟΙΑ 23-8 24
2 ΞΑΝΘΗ 19-5 22
3 ΑΝ. ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ 16-5 19
4 ΑΕΛ 14-4 19
5 ΘΕΣΠΡΩΤΟΣ 16-7 17
6 ΝΙΚΗ Β 16-5 15
7 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ Β΄ 12-10 15
8 ΑΛΜΩΠΟΣ ΑΡΙΔΑΙΑΣ 14-11 14
9 ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 11-18 13
10 ΗΡΑΚΛΗΣ 4-4 12
11 ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΟΝΤΟΥ 16-15 11
12 ΠΑΟΚ Β΄ 9-9 10
13 ΠΙΕΡΙΚΟΣ 11-13 10
14 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ 12-17 10
15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 12-17 9
16 ΑΠΟΛΛΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ 7-18 5
17 ΚΑΒΑΛΑ 2-47 2

ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ-ΤΕΤΑΡΤΗ 19 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ (15:00)

Απόλλων Πόντου – Ηρακλής 11η
Πιερικός – Ολυμπιακός ΣΦΠ Β 11η
Α.Ο. Καβάλα – Α.Ο. Τρίκαλα 11η
Θεσπρωτός – ΑΕΛ 11η

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 22 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

14.45 ΠΑΟΚ Β΄-ΑΟ Τρίκαλα
14.45 Νίκη-Απόλλων Λάρισας
14.45 Αλμπωπός-Ολυμπιακός ΣΦΠ Β΄
17.00 Ξάνθη-Βέροια

ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

14.45 Πιερικός-Απόλλων Πόντου
14.45 Θεσπρωτός-Ηρακλής
14.45 Καβάλα-Πανσερραϊκός
14.45 Ολυμπαικός Βόλου-ΑΕΛ
Ρεπό Α Καρδίτσας

Β ΟΜΙΛΟΣ

Ηρόδοτος – Παναθηναϊκός Β΄ 0-0
Ζάκυνθος – Διαγόρας 0-2
ΟΦ Ιεράπετρας – Αστέρας Βλαχιώτη 3-1
Καλλιθέα – Εργοτέλης 3-2
Αιγάλεω – Καραϊσκάκης 1-0
Λεβαδειακός – Καλαμάτα 0-0
Επισκοπή – Κηφισιά 1-0
Ρόδος – ΑΕΚ Β΄ ΑΝΑΒΛΗΘΗΚΕ
ΡΕΠΟ: Χανιά

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΑ

1 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ 19-6 25
2 ΑΕΚ Β΄ 12-5 24
3 ΚΑΛΑΜΑΤΑ 17-4 22
4 ΚΑΛΛΙΘΕΑ 12-5 21
5 ΑΙΓΑΛΕΩ 12-5 20
6 ΡΟΔΟΣ 13-11 15
7 ΧΑΝΙΑ 17-10 15
8 ΟΦ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 15-16 15
9 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Β΄9-12 14
10 ΚΗΦΙΣΙΑ 8-9 13
11 ΔΙΑΓΟΡΑΣ 9-12 13
12 ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ 9-13 11
13 ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ 8-15 9
14 ΕΠΙΣΚΟΠΗ 6-7 9
15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΒΛΑΧΙΩΤΗ 4-10 6
16 ΗΡΟΔΟΤΟΣ 4-11 6
17 ΖΑΚΥΝΘΟΣ 0-23 1

ΕΞ ΑΝΑΒΟΛΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗ 19 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ (15.00)

Αστέρας Βλαχιώτη – Καλαμάτα 6η
Ηρόδοτος – Επισκοπή 10η
ΑΕΚ Β – Αιγάλεω 11η
ΠΑΟ Β – ΟΦ Ιεράπετρας 11η
ΠΕΜΠΤΗ 20.1.2022 (15:00)
Διαγόρας – Εργοτέλης 10η

ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

ΣΑΒΒΑΤΟ 22 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ

14.45 ΑΕΚ Β΄-Επισκοπή

ΚΥΡΙΑΚΗ 23 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ (14.45)

Καλαμάτα-Ρόδος
Παναθηναϊκός Β΄-Λεβαδειακός
Καραϊσκάκης-Ηρόδοτος
Εργοτέλης-Αιγάλεω
Αστέρας Βλαχιώτη-Καλλιθέα
Διαγόρας-Ιεράπετρα
Χανιά-Ζάκυνθος
Ρεπό Κηφισιά

trikalascore.gr

Στην ίδια κατηγορία