Τεράστια νίκη για την Φήκη (βίντεο)

Η Φήκη άντεξε στη μεγάλη πίεση άντεξε και με δέκα παίκτες και πήρε νίκη με 1-0 στο ματς με τον Εθνικό Κεραμιδίου βάζοντας βάσεις για παραμονή στην κατηγορία Το γκολ σημείωσε ο Ζερβας στο 12′ του α’ ημιχρόνου επωφελούμενος από γέμισμα του Γιανούλα στην μικρή περιοχή .

Στη συνέχεια οι φιλοξενούμενοι κυριάρχησαν είχαν ευκαιρίες είχαν και τρία δοκάρια ενώ στάθηκαν άτυχοι και σε δύο ακόμα καλές ευκαιρίες βρίσκοντας απέναντί τους τον Ντάσκα που έκανε την απόκρουση του αγώνα στο 85′  σώζοντας σουτ του Τσενεκλή.

Π.Ο. Φήκης: Ντάσκας, Γιανούλας, Γκαντιάς Τεντολούρης, Δρόσος, Καλαμαράς, Μπέτσας, Μακρής (64’ Μωραίτης), Ιωάννου, Ζέρβας(78’ Νικλητσιώτης), Τσιαφίτσας (84’ Σκρέκας).

sportrikala.gr

Δείτε βίντεο

Βρείτε το TV10.gr στο Google News! Live όλες οι εξελίξεις λεπτό προς λεπτό, με την υπογραφή του www.tv10.gr

Ακολουθήστε το TV10.gr  στο Facebookκαι μάθετε πρώτοι όλα τα νέα.

Ακολουθήστε το TV10.gr στο  Instagram και δείτε τις καλύτερες φωτογραφίες από τα Τρίκαλα, τη Θεσσαλία αλλά και από όλη την Ελλάδα